O nas

„Starość wieńczy życie. Jest czasem żniw. Żniw tego, czego się nauczyliśmy, co przeżyliśmy; żniw tego, co zdziałaliśmy i osiągnęliśmy, a także tego, co wycierpieliśmy i wytrzymaliśmy.
Jak w końcowej partii wielkiej symfonii, te wielkie tematy współbrzmią potężnie”.

Jan Paweł II
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy FENIKS Sp. z o.o. jest prowadzony przez Dyrektor Leokadię Malisz. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2009 roku i sprawujemy całodobową opiekę medyczną nad osobami przewlekle chorymi. Mieścimy się w budynku parterowym z własnym ogrodem przy ul. Kwiatowej 12. Nasi podopieczni mieszkają w pokojach 2- i 3-osobowych wyposażonych w łazienki
i toalety. Budynek zakładu ma prawie 600m2 i może pomieścić do 37 pacjentów. Nasi podopieczni to osoby w podeszłym wieku, którzy cierpią na choroby typu:
• Parkinson,
• miażdżyca,
• otępienie naczyniowe,
• otępienie pourazowe,
• stany pozawałowe, itp.
Naszą misją jest...
Niesienie pomocy przewlekle chorym w odzyskaniu możliwie największej sprawności i niezależności, a także poprawie jakości ich życia. Jako personel, staramy się zapewnić pacjentom troskliwą i profesjonalną całodobową opiekę medyczną. Udzielamy podopiecznym i ich rodzinom fachowych porad potrzebnych do radzenia sobie z problemem niepełnosprawności. Ciągle dążymy do doskonałości, ponieważ zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się tutaj bezpiecznie.
.

Comments are closed.